Jumti

Strādājam visā Latvijā

Budmat modulārie jumti – garantija līdz 50 gadiem!

Moduļu metāla dakstiņi Venecja ir uzticami un droši ilgus gadus. Atkarībā no polimēru pārklājuma veida garantijas periods šim izstrādājumam var būt 30 vai 50 gadi.

Daudz un dažādi apbalvojumi

Zelta medaļa starptautiskajā izstādē BUDMA 2014, zelta medaļa starptautiskajā izstādē BUDMA 2017, Polijas Jumiķu apvienības ieteikums un Zelta ķivere izstādē INTERBUD – tie ir tikai daži apbalvojumi, ar ko ir apbalvots Venecja.

Vienkārša un ātra montāža

Rūpnīcā ierīkotās montāžas atveres būtiski saīsina montāžas laiku uz jumta. Tās ir izveidotas, lai precīzi savienotu metāla dakstiņu moduļus, montāžas novatoriskā tehnoloģija ļauj koriģēt visu slīpi pēc moduļu salikšanas (ja nepieciešams ‒ jau gatava jumta slīpes kalibrācija). Tas vēl nav viss! Jumiķu brigāde var strādāt vairākās slīpēs vienlaicīgi, jo moduļu metāla dakstiņu Venecja montāžai ir nepieciešams minimāls jumiķu skaits. Mūsu risinājumi ir tik efektīvi un novatoriski, ka tos patentējām.

Rūpnīcā izštancēti padziļinājumi un montāžas atveres

Tas ir mūsu patents jumtam. Venecja ir celmlauzis vienkāršas un intuitīvi saprotamas montāžas jomā.

Cietības ribas formas patentēts risinājums

Pateicoties tai, šķērseniskie savienojumi uz jumta kļūst neredzami, bet loksne iegūst papildu paaugstinātu izturību. Mums ir izdevies veiksmīgi apvienot estētiku ar izturību.

Loksnes apakšdaļas izliekums

Šāds risinājums nodrošina efektīvāku ūdens notecēšanu no jumta virsmas, nepieļaujot ūdens uzkrāšanos. Turklāt šķērseniskie savienojumi uz jumta nav redzami.

© mazaraganina.lv Sīkdatnes Drošības politika

Mobirise free creator - More info