Pakalpojumi

Strādājam visā Latvijā

AILSĀŅU APDARE

Baltā ailsāņu apdare

Runājoties ar dažādu logu kompāniju menedžeriem – konsultantiem, Jūs dzirdat par nepieciešamību apdarināt logu ailas ar plastmasas vai apmestiem ailsānēm. Kas ir ailsāne? Ailsānes – tā ir sienas daļa, kas pienāk tieši blakus logam no trim pusēm pa perimetru un palodzes dēli apakšējā daļā. Tieši ailsāņu uzstādīšana ir jauno logu montāžas noslēdzošais etaps. Ja jāapraksta logu uzstādīšanas process, īpaši jāatzīmē veco logu konstrukcijas demontāžas etaps, kura laikā arī notiek ailsāņu izjaukšana. Citādi veikt demontāžu nav iespējams. Pēc jauno logu uzstādīšanas, lai piedotu logu ailai pabeigtības izskatu, tiek veikta apdare ar reģipša vai apmetuma ailsānēm.
Mūsu kompānija Jelgavas-logi ailsāņu apdarē izmanto reģipsi vai apmetumu atkarībā no konkrētās situācijas un klientu vēlmēm.

Logu ailes (BALTĀ) apdare ietver:
vecā apmetuma slāņa noņemšanu;
reģipša montāžu vai apmetuma uzlikšanu;
robu izlīdzināšana, ailsāņu virsmu špaktelēšana un slīpēšana;
spraugas starp rāmi un ārējo sienu apmešana;
sagatavotās virsmas krāsošana.

MONTĀŽA

Izgatavoto konstrukciju montāžu veicam pēc Eiropā pārbaudītām tehnoloģijām, nodrošinot montāžas risinājumu ilgmūžību un siltumnoturību.

Logu kalpošanas kvalitātē liela nozīme ir arī montāžai. Ja ar mūsdienīgajām logu sistēmām sākas problēmas, visbiežāk tiek vainoti logu ražotāji. Taču, visticamāk, ka vainīgas būs nevis pašas logu konstrukcijas, bet to montāža.

Var gadīties, ka nav pareizi uzmērītas logu ailas (neņemot vērā iespējamo izplešanos u.tml.), rāmis ievietots bez enkurveidīgajiem stiprinājumiem (izmantojot montāžas putas), logs nav ievietots pietiekamā, atbilstošā dziļumā un slikti aizdarītas montāžas šuves. Šīs iepriekš minētās kļūdas var samazināt mūsdienīgo logu augstās siltumtehniskās īpašības un kalpošanas ilgumu.

Lai cik augsti arī nebūtu mūsdienu logu tehniskie rādītāji, bieži vien vislielākās problēmas rada sprauga starp loga rāmi un ēkas sienu – montāžas savienojums. Kaut no iekšpuses tas nav redzams, montāžas savienojums pilda ļoti svarīgu funkciju – faktiski tas izolē telpas no ielas. Tādēļ, iebūvējot logus, primārais ir kvalitatīvi veikts montāžas savienojums. Visas visaugstākās kvalitātes logu priekšrocības zaudēs savu nozīmi, ja loga montāža tiks veikta neprofesionāli vai izmantojot nekvalitatīvus materiālus.

© mazaraganina.lv Sīkdatnes Drošības politika

The site was created with Mobirise theme